Konkursy pozaszkolne

Rok szkolny 2016-2017

 Klaudia Furtek zajęła I miejsce  w Eliminacjach Powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież Zapobiega Pożarom” i reprezentować będzie  powiat strzyżowski w eliminacjach wojewódzkich OTWP w kategorii szkół podstawowych, które odbędą się 19 maja br. w Krośnie.
Życzymy powodzenia i przejścia do finału krajowego OTWP.

Rok szkolny 2013/2014

Gminny Konkurs Piosenki Patriotycznej:

Nikola Bobek - kl. V, Klaudia Król - kl. V

Norbert Basamania - został zwycięzcą Gminnego Turnieju Wiedzy Pożarniczej


Rok szkolny 2012/2013

1.Gminny Konkurs Piosenki Patriotycznej:

Uczniowie:

  1. Angelika Basamania,
  2. Anna Rachwał,
  3. Nikola Bobek

2.VI Gminny Konkurs Plastyczny świąteczne Nastroje 2012 Bomb(k)owe święta

Nagroda:

  1. Tyrcha Szymon- kl.I, Balicki Daniel – kl.IV

Wyróżnienie:

  1. Świrad Karolina- kl. I,
  2. Sekuła Kinga – kl.I,
  3. Oliwia Olech – kl.II
  4. Aleksandra Ząbik – kl.II

Dyplomy:

  1. Żurawska Natalia- klasa II,
  2. Saletnik Kacper –klasa II,
  3. Mucha Kamil- klasa II
  4. Tęczar Kamil- klasa II,
  5. Król Jakub- klasa II,
  6. Gazda Radosław- klasa II
  7. Oskar Szymanski- klasa III,
  8. Sylwia Żurawska- klasa III
  9. Kacper Boruta- klasa III,
  10. Daniel Suchecki- klasa III,
  11. Martyna Grzebień- klasa III
  12. Adrian Pieniądz – klasa IV,
  13. Kinga Ząbik – klasa IV,
  14. Adrian Wójcik – klasa V,
  15. Bartłomiej Świrad – klasa V,
  16. Rafał Kalisztan – klasa V

3. Konkurs plastyczny: "Pocztówka z wakacji"

Nagroda:

  1. Olech Oliwia- klasa II

Wyróżnienia:

  1. Jakub Król- klasa II
  2. Radosław Gazda- klasa II

Dyplomy:

  1. Aleksandra Ząbik – klasa II
  2. Kamil Tęczar - klasa II
  3. Kacper Boruta – klasa III

4. XII Ogólnopolski Konkurs języka angielskiego English High Flier:

Klasa VI

  1. Aneta Tokarska,
  2. Patrycja Kałamarz,
  3. Magdalena Leń,
  4. Izabela Gajewska,
  5. Paweł Koczela,
  6. Paweł Niewiarowski

Klasa V

  1. Kacper Mucha,
  2. Dominika Baran,
  3. Magdalena Jabłońska,
  4. Bartłomiej Świrad,
  5. Patrycja Stasik,
  6. Kamil Ogrodnik

5. Gminne Indywidualne Biegi Przełajowe

  1. Ząbik Kinga- klasa IV
  2. Balicki Daniel
  3. Chyc Gabriela
  4. Boruta Adam

6.Mini-piłka Ręczna- chłopcy i dziewczyny klasa VI

7. Ogólnopolski konkurs wiedzy na temat zdrowia i jego ochrony Meditest:
Laureaci:

  1. Maria Koziarz,
  2. Klaudia Król
  3. Dyplomy: Kacper Boruta,
  4. Adrian Pieniądz,
  5. Anna Tęczar,
  6. Mucha Kacper,
  7. świrad Bartłomiej,
  8. Kalisztan Rafał,
  9. Kalisztan Paweł,
  10. Tęczar Dawid

8. Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Ekoplaneta:

  1. Maria Koziarz,
  2. Bartłomiej świrad,
  3. Jakub Samolewicz
Konkursy międzyszkolne 2009/2010
  1. Konkurs plastyczny kl. II "Literatura dla dzieci" nasze marzenia.
  2. Przegląd Piosenki i Poezji Religijnej - Ośrodek Kultury Wiśniowa.
  3. Przegląd Kolęd i Pastorałek - Ośrodek Kultury Wiśniowa.
  4. I Międzyszkolny Konkurs "Boże Narodzenie w krajach Unii Europejskiej".
  5. Gminny Konkurs pod hasłem "Jesień nie musi byś smutna."
  6. Konkurs języka angielskiego zorganizowany przez firmę JERSZ - English High Flier. W konkursie wzięło udział 655 uczniów, w tym kilku reprezentantów SP w Szufnarowej. Byli to Dawid Birówka(najlepszy wynik w szkole), Michał. Dyka, Łukasz Grabski, Andrzej Baran, Jakub Zimny.
I Międzyszkolny Konkurs Boże Narodzenie w krajach Unii Europejskiej 2009

W pierwszym Międzyszkolnym Konkursie „Boże Narodzenie w krajach Unii Europejskiej

drużyna klasy VI w składzie Kalisztan Sławomir, Kalisztan Jarosław i Karolina Płoucha zajęła pierwsze miejsce.

 
Dziś jest:
Poniedziałek
23
Października 2017
295 dzień roku
pozostało: 69 dni
Imieniny:
Edwarda, Marleny, Seweryna
Ankiety
Gdzie spędziłaś/eś wakacje?
Nad morzem
W górach
W domu
U rodziny
Głosuj