Konkursy szkolne

rok szkolny 2016/2017 - konkursy przedmiotowe

1. Konkurs z języka polskiego:

Oliwia Depowska, Oliwia Olech, Klaudia Furtek, Patryk Winiarski, Kacper Wąś, Aleksandra Ząbik, Natalia Żurawska.

2. Konkurs z matematyki:

Oliwia Depowska, Oliwia Olech, Klaudia Furtek, Patryk Winiarski, Kacper Wąś, Aleksandra Ząbik,

3. Konkurs z języka angielskiego:

Oliwia Depowska, Jakub Król, Oliwia Olech, Klaudia Furtek, Patryk Winiarski, Kacper Wąś, Aleksandra Ząbik, Natalia Żurawska.

4. Konkurs z przyrody:

Jakub Król, Oliwia Depowska, Oliwia Olech, Klaudia Furtek, Kacper Wąś, Aleksandra Ząbik, Natalia Żurawska.

5. Konkurs z historii:

Oliwia Depowska, Klaudia Furtek, Kacper Wąś,

Rok szkolny 2013/2014

1. Konkurs przyrodniczy:

  • Maria Koziarz - kl.V, Daniel Balicki - kl. V, Jakub Tokarski kl. V,
  • Kacper Mucha - kl. VI, Paweł Kalisztan kl. VI, Bartłomiej Świrad kl. VI

do etapu rejonowego zakwalifikowali się : Maria Koziarz i Paweł Kalisztan

Maria Koziarz - kl.V została finalistką III etapu Konkursu Wojewódzkiego z przyrody

2. Konkurs matematyczny:

  • Paweł Kalisztan - kl. VI,
  • Rafał Kalisztan- kl. VI,

3.Konkurs j.polskiego

  • Maria Koziarz- kl. V, Karolina Góra- kl. V, Nikola Bobek- kl. V,
  • Klaudia Król- kl. V Kinga Ząbik - kl. V

do etapu rejonowego zakwalifikowały się: Maria Koziarz i Kinga Ząbik

4. konkurs historyczny

  • Kacper Mucha- kl. VI , Rafał Kalisztan- kl. VI
  • Paweł Kalisztan- kl. VI , Hubert Opielowski- kl. VI
  • Bartłomiej Świrad- kl. VI ,

5. Ogólnopolski Konkurs wiedzy na temat zdrowia i jego ochrony Meditest:
kat. wiekowa Kl. III-IV,

  • Aleksandra Ząbik, Kamil Mucha, Jakub Król, Kacper Boruta.

kat. wiekowa Kl. V-VI,

  • Maria Koziarz, Klaudia Król, Kinga Ząbik, Jakub Samolewicz, Jakub Tokarski, Dominik Bujak, Dominika Baran, Magdalena Jabłońska,
Rok szkolny 2012/2013
  1. Konkurs przyrodniczy:
    • Paweł Koczela
    • Aneta Tokarska
    • Magdalena Czaja
    • Jacek Bieniek
  2. Konkurs matematyczny:
    • Paweł Koczela
    • Magdalena Leń
    • Angelika Basamania
    • Jacek Bieniek
  3. Konkurs j.polskiego
    • Izabela Gajewska
    • Aneta Tokarska
    • Patrycja Kałamarz
    • Jacek Bieniek
  4. Szkolny konkurs języka angielskiego dla klas III : The Vocabulary Spelling Master o tytuł mistrza literowanie w języku angielskim.
    • Nagrody

      • Kacper Boruta
      • Sylwia Żurawska
  5. Szkolny Konkurs języka angielskiego "Interesujące miejsca dookoła Wielkiej Brytanii- Take a trip around Great Britain"
    • Nagrody

      • Kinga Ząbik
      • Gabriela Chyc
      • Maria Koziarz
      • Daniel Balicki
      • Jakub Samolewicz
    • Wyróżnienie:

      • Norbert Basamania
Rok szkolny 2011/2012

1. Konkurs przedmiotowy z j. polskiego
- uczniowie: Aneta Tokarska i Dominika Zagórska- kl. V oraz Aneta Gazda- kl. VI.

2. Konkurs przedmiotowy z przyrody
- Grzegorz Bieniek, Sławomir Kalisztan, Andrzej Kalisztan- kl. VI.

3. Konkurs przedmiotowy z matematyki
- uczniowie kl. VI. Grzegorz Bieniek, Aneta Gazda, Kamil Góra, Andrzej Kalisztan, Sławomir Kalisztan.

Rok szkolny 2009/2010

W roku szkolnym 2009/2010 Szkoła Podstawowa w Szufnarowej bierze udział w konkursach z języka angielskiego, humanistycznym oraz matematyczno-przyrodniczym i reprezentowana jest przez następujących uczniów:

  1. konkurs z języka angielskiego
    • Dawid Birówka
  2. konkurs matematyczno-przyrodniczy:
    • Dawid Birówka,
    • Ewelina Szteliga,
    • Andrzej Baran,
    • Aleksandra Szymańska,
    • Jakub Zimny
  3. konkurs humanistyczny
    • Ewelina Szteliga, Dawid Birówka.

W interdyscyplinarnym konkursie matematyczno-przyrodniczym etapu wojewódzkiego uczeń klasy VI Dawid Birówka został finalistą.

 
Dziś jest:
Poniedziałek
23
Października 2017
295 dzień roku
pozostało: 69 dni
Imieniny:
Edwarda, Marleny, Seweryna
Ankiety
Gdzie spędziłaś/eś wakacje?
Nad morzem
W górach
W domu
U rodziny
Głosuj